Pārbaudītu ražotāju kvalitāte
Radio detaļu, elektronisko komponentu
mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība

Par mums

Kompānija Ormix Electronics ir izveidota kā firmas ORMIX, kas pastāv kopš 1993.gada, meitas uzņēmums.

Šobrīd mūsu firma ir viena no lielākajām elektronisko, elektrotehnisko elementu pārdevējām gan ražotājfirmām, gan tehniskās apkalpošanas un remontdarbu kompānijām, kā arī radioamatieriem un cilvēkiem, kuri vēlas kļūt par speciālistiem šajā jomā. Mēs strādājam ar ražotājiem, izplatītājiem, noliktavām Dienvid-Austrumu Āzijā, Kanādā, ASV, Eiropā.

Pateicoties lielajai pieredzei un ilgtermiņa sadarbībai ar mūsu partneriem mēs varam piedāvāt pārbaudītus kvalitatīvus radio-komponentus, kuri var apmierināt jebkuru pircēju gan kvalitātes, gan cenas ziņā. Pircēju ērtībai mums ir noliktava un mazumtirdzniecības veikals Rīgā, kur atrodamas populārākās preces, kā arī katru nedēļu saņemam detaļas pēc pasūtījuma no mūsu partnera TME Electronic Components. Iepazīties ar katalogu Jūs varat pēc adreses www.tme.eu .

Pircēju ērtībai mēs esam izveidojuši interneta veikalu, kurā Jūs varat veikt pasūtījumu, redzot ne tikai preces nosaukumu, bet arī mūsu noliktavā esošās preces daudzumu. Jūs varat saņemt preci mūsu veikalā vai pasūtīt tās piegādi.

Jūs varat būt pārliecināti, ka katrs mazs un vidējs Jūsu pasūtījums būs apstrādāts 24 stundu laikā.

Daudzi lieli pasūtītāji ir apmierināti ar apkalpošanas kvalitāti un mūsu lojalitāti, un viņi sadarbojas ar mums daudzu gadu garumā. Mēs augstu vērtējam arī mazos klientus un cenšamies apmierināt visas viņu prasības.

AICINĀM UZ SADARBĪBU VAIRUMTIRDZNIECĪBAS UN MAZUMTIRDZNIECĪBAS KLIENTUS.