- Tips:
- CFR-25-33om-J
- Noliktavā:
- 2637
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.040 |
| 100+ | 0.015 |
| 500+ | 0.007 |
| 1000+ | 0.005 |
Specifikācijas
| Rezistoru tips: | oglekļa |
| Pretestība: | 33R |
| Jauda: | 0.25W |
| Korpusu izmēri: | Ø2.3x6.0mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 250V |
| Impulsu spriegums max.: | 500V |