- Tips:
- RC0603J33K
- Noliktavā:
- 133
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.05 EUR
0.05 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.050 |
| 10+ | 0.030 |
| 100+ | 0.010 |
| 1000+ | 0.003 |
| 5000+ | 0.001 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Pretestība: | 33K |
| Jauda: | 0.1W |
| Korpusu izmēri: | 0603 |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | SMD |
| Darba spriegums max.: | 75V |
| Impulsu spriegums max.: | 100V |