- Tips:
- RC1206J270K
- Noliktavā:
- 8300
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.015 |
| 1000+ | 0.004 |
| 5000+ | 0.003 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Pretestība: | 270K |
| Jauda: | 0.25W |
| Korpusu izmēri: | 1206 |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | SMD |
| Darba spriegums max.: | 200V |
| Impulsu spriegums max.: | 400V |