- Tips:
- BTA16-600BRG
- Noliktavā:
- 23
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.40 EUR
1.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.400 |
| 5+ | 1.100 |
| 10+ | 0.850 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Pusvadītāju tips: | Simistors |
| Spriegums Vdrm: | 600V |
| Strāva It: | 16A |
| Strāva Igt: | 50mA |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | TO-220AB |