- Tips:
- KY-7x7 non lock
- Noliktavā:
- 115
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.200 |
| 500+ | 0.150 |
Specifikācijas
| Darba alogitms: | ON-(ON) |
| Kontaktu konfiguracija: | DPDT |
| Fiksētu poziciju skaits: | 1 |
| Taustiņa forma: | kvadrātveida |
| Korpusa izmēri: | 7x7mm |
| Poga augstums: | 12.5mm |
| Montāža: | THT |
| Pieļaujamā kontaktu slodze: | 0.1A/30VDC |