- Tips:
- IRFBC30PBF
- Noliktavā:
- 20
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 1.000 |
| 10+ | 0.700 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 600V |
| Strāva (Id): | 3.6A |
| Jauda: | 74W |
| Pretestība Rds(ON): | 2.2Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |