- Tips:
- CL23-100-4700pF-J-5
- Noliktavā:
- 1332
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.065 |
| 100+ | 0.045 |
| 500+ | 0.032 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | XIAMEN FARATRONIC |
| Kapacitāte: | 4.7nF |
| Spriegums: | 100V |
| Kondensatoru sērija: | CL23B |
| Korpusa izmēri: | 7.2x6.5x2.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 5% |