- Tips:
- SS-16-15uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.050 |
| 250+ | 0.035 |
| 500+ | 0.026 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 15uF |
| Spriegums: | 16V |
| Korpusa izmēri: | 4x7mm |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 2mm |