- Tips:
- RD-450-47uF-M
- Noliktavā:
- 48
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 1.000 |
| 25+ | 0.800 |
| 100+ | 0.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 47uF |
| Spriegums: | 450V |
| Korpusa izmēri: | 16x31.5mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |