- Tips:
- RC0805FR-0710RL
- Noliktavā:
- 40089
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.025 |
| 1000+ | 0.007 |
| 5000+ | 0.005 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | YAGEO |
| Pretestība: | 10R |
| Jauda: | 0.125W |
| Korpusu izmēri: | 0805 |
| Precizitāte: | 1% |
| Izvadi: | SMD |
| Darba spriegums max.: | 150V |
| Impulsu spriegums max.: | 300V |