- Tips:
- BAT54C
- Noliktavā:
- 39
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.120 |
| 100+ | 0.068 |
| 500+ | 0.055 |
| 1000+ | 0.048 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Jaudas izkliede (Pd): | 0.29W |
| Kapacitāte: | 10pF |
| Impulsu strāva: | 0.6A |
| Diožu struktūra: | dubultā |
| Diožu tips: | impulsu Schottky |
| Spriegums (Vr): | 30V |
| Strāva (If): | 200mA |
| Sprieguma kritums (Vf): | 800mV |
| Korpuss: | SOT23 |