- Tips:
- DG103-5.0-02P-14
- Noliktavā:
- 971
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.450 |
| 25+ | 0.300 |
| 100+ | 0.260 |
| 250+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.0mm |
| Kontaktu daudzums: | 2 |
| Savienotāja tips: | Skrūves terminals |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz PCB |
| Nominala strāva: | 24A |
| Nominalais spriegums: | 250V |