- Tips:
- RD-160-100uF-M
- Noliktavā:
- 24
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.450 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.280 |
| 250+ | 0.240 |
| 500+ | 0.220 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 160V |
| Korpusa izmēri: | 12.5x25mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |