- Tips:
- PF-200-47uF-M
- Noliktavā:
- 7
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.250 |
| 100+ | 0.200 |
| 250+ | 0.180 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HITANO |
| Kapacitāte: | 47uF |
| Spriegums: | 200V |
| Korpusa izmēri: | 13x20mm |
| Darba temperatūra: | -25...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |