- Tips:
- MO-50S-10om-J
- Noliktavā:
- 497
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.050 |
| 100+ | 0.020 |
| 500+ | 0.012 |
| 1000+ | 0.008 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | metāloksīda |
| Pretestība: | 10R |
| Jauda: | 0.5W |
| Korpusu izmēri: | Ø2.3x6.3mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 250V |
| Impulsu spriegums max.: | 400V |