- Tips:
- MFR-2S-33K-J
- Noliktavā:
- 44
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.15 EUR
0.15 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.150 |
| 10+ | 0.100 |
| 25+ | 0.080 |
| 100+ | 0.040 |
| 500+ | 0.028 |
| 1000+ | 0.025 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ROYAL OHM |
| Rezistoru tips: | metalizēts |
| Pretestība: | 33K |
| Jauda: | 2W |
| Korpusu izmēri: | Ø5.0x12mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 350V |
| Impulsu spriegums max.: | 600V |