- Tips:
- 2EDGK-5.08-03P-14
- Noliktavā:
- 322
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.350 |
| 250+ | 0.280 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | DEGSON |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 3 |
| Savienotāja tips: | Spraudnis |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz vadiem |
| Nominala strāva: | 20A |
| Nominalais spriegums: | 320V |