- Tips:
- RD-63-22uF-M
- Noliktavā:
- 24
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.20 EUR
0.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.200 |
| 25+ | 0.120 |
| 100+ | 0.065 |
| 250+ | 0.055 |
| 500+ | 0.050 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 22uF |
| Spriegums: | 63V |
| Korpusa izmēri: | 5x11mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 2mm |