- Tips:
- PF-35-4700uF-M
- Noliktavā:
- 57
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.50 EUR
1.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.500 |
| 10+ | 0.800 |
| 25+ | 0.750 |
| 100+ | 0.650 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ELITE |
| Kapacitāte: | 4700uF |
| Spriegums: | 35V |
| Korpusa izmēri: | 18x30mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 7.5mm |