- Tips:
- MC34063AD
- Noliktavā:
- 469
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.60 EUR
0.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.600 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.450 |
| 100+ | 0.350 |
| 250+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | ON Semiconductor |
| Mikroshēmas tips: | Step up/down |
| Ieejas spriegums: | 3.0...40V |
| Izejas spriegums: | 1.25...40V |
| Izejas strāva: | 1.5A |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-8 |