- Tips:
- RD-50-100uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 25+ | 0.140 |
| 100+ | 0.100 |
| 250+ | 0.085 |
| 500+ | 0.074 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 100uF |
| Spriegums: | 50V |
| Korpusa izmēri: | 8x11.5mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 3.5mm |