- Tips:
- SN311-3/07/1.8B
- Noliktavā:
- 4
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.00 EUR
4.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.000 |
| 10+ | 3.700 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | LIAN DUNG |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 1.8m |
| Versija: | H05VV-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/7 (E/F) leņķī |
| Ligzdas versija: | IEC C13 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 10A |
| Izolācijas krāsa: | melns |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.75mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 3 |
| Izolācijas materials: | PVC |