- Tips:
- RD-6.3-1500uF-M
- Noliktavā:
- 40
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.250 |
| 25+ | 0.200 |
| 100+ | 0.150 |
| 250+ | 0.140 |
| 500+ | 0.120 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 1500uF |
| Spriegums: | 6.3V |
| Korpusa izmēri: | 10x16mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |