- Tips:
- TL074CDT
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 5+ | 0.350 |
| 25+ | 0.300 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.120 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | STMicroelectronics |
| Barošanas spriegums (+/-): | 6...36V |
| Shēmas skaits: | 4 |
| Darba temperatūra: | 0°C ~ 70°C |
| Frekvenču josla: | 3MHz |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-14 |