- Tips:
- H05VK05GN/GE
- Noliktavā:
- 263
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.35 EUR
0.35 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.350 |
| 10+ | 0.300 |
| 50+ | 0.250 |
| 100+ | 0.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | HELUKABEL |
| Kabeļa tips: | montāžas |
| Dzīslas struktūra: | vairākdzīslu |
| Pamatsastāvs: | Cu |
| Nominālais spriegums: | 300/500V |
| Izolācijas krāsa: | zaļš/dzeltens |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 0.5mm2 |
| Kabeļa diametrs: | 2.5mm |
| Izolācijas materials: | PVC |
| Darba temperatūra: | -30...80°C |