- Tips:
- ER12W12V
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
7.90 EUR
7.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 7.900 |
| 5+ | 6.500 |
| 10+ | 5.800 |
| 25+ | 5.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MW POWER |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 12W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |
| Izējas skaits: | 1 |