- Tips:
- SN311-3/10/3GY
- Noliktavā:
- 8
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
4.60 EUR
4.60 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 4.600 |
| 5+ | 4.400 |
| 10+ | 4.200 |
| 25+ | 3.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | LIAN DUNG |
| Kabeļa tips: | barošanas |
| Kabeļa garums: | 3m |
| Versija: | H05VV-F |
| Spraudņu versija: | CEE 7/7 (E/F) leņķī |
| Ligzdas versija: | IEC C13 |
| Nominālais spriegums: | 250V |
| Nomināla strāva: | 10A |
| Izolācijas krāsa: | pelēks |
| Dzīslu šķērsgriezums: | 1mm2 |
| Dzīslas daudzums: | 3 |
| Izolācijas materials: | PVC |