- Tips:
- IRF510PBF
- Noliktavā:
- 29
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 5+ | 0.600 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.500 |
| 100+ | 0.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | VISHAY |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 100V |
| Strāva (Id): | 5.6A |
| Jauda: | 43W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.54Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |