- Tips:
- IRF3808PBF
- Noliktavā:
- 12
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.40 EUR
3.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.400 |
| 5+ | 2.900 |
| 10+ | 2.200 |
| 25+ | 1.800 |
| 100+ | 1.600 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 75V |
| Strāva (Id): | 140A |
| Jauda: | 330W |
| Pretestība Rds(ON): | 7mOhm |
| Korpuss: | TO-220AB |