- Tips:
- AH75W-3R3-J
- Noliktavā:
- 6
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
9.50 EUR
9.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 9.500 |
| 3+ | 8.400 |
| 5+ | 7.900 |
| 10+ | 6.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | stiepļu |
| Pretestība: | 3R3 |
| Jauda: | 75W |
| Korpusu izmēri: | 75x29x15.5mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | konektori 6.3mm |