- Tips:
- IRFB4710PBF
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.50 EUR
2.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.500 |
| 5+ | 2.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 100V |
| Strāva (Id): | 75A |
| Jauda: | 200W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.014Ohm |
| Korpuss: | TO-220AB |