- Tips:
- RS-15-5
- Noliktavā:
- 3
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
11.90 EUR
11.90 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 11.900 |
| 3+ | 10.500 |
| 5+ | 9.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | MEAN WELL |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 15W |
| Izejas strāva maksimālā: | 3.0A |
| Izejas spriegums: | 5V |
| Barošanas spriegums: | 88 - 264V AC |
| Izējas skaits: | 1 |