- Tips:
- MFR-60-51K-F
- Noliktavā:
- 2375
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 10+ | 0.080 |
| 100+ | 0.030 |
| 500+ | 0.020 |
| 1000+ | 0.016 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | metalizēts |
| Pretestība: | 51K |
| Jauda: | 0.6W |
| Korpusu izmēri: | Ø2.3x6.3mm |
| Precizitāte: | 1% |
| Izvadi: | aksiāli |
| Darba spriegums max.: | 300V |
| Impulsu spriegums max.: | 500V |