- Tips:
- 3-10
- Noliktavā:
- 525
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.10 EUR
0.10 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.100 |
| 25+ | 0.050 |
| 100+ | 0.025 |
| 500+ | 0.020 |
| 1000+ | 0.018 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Kang Yang |
| Distancera forma: | Cilindriska |
| Distancera augstums: | 10mm |
| Krāsa: | Dabisks |
| Ārējais diametrs: | 5mm |
| Iekšējais diametrs: | 3.2mm |
| Materials: | Poliamīds |