- Tips:
- MCP601-I/SN
- Noliktavā:
- 11
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.750 |
| 10+ | 0.650 |
| 25+ | 0.550 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Microchip Technology |
| Barošanas spriegums (+/-): | 2.7...6V |
| Shēmas skaits: | 1 |
| Darba temperatūra: | -40°C ~ 85°C |
| Frekvenču josla: | 2.8MHz |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SO-8 |