- Tips:
- RD-16-470uF-M
- Noliktavā:
- 1017
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.30 EUR
0.30 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.300 |
| 10+ | 0.200 |
| 25+ | 0.120 |
| 100+ | 0.085 |
| 500+ | 0.068 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 470uF |
| Spriegums: | 16V |
| Korpusa izmēri: | 8x11.5mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |