- Tips:
- RD-25-2200uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.500 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
| 250+ | 0.240 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SAMWHA |
| Kapacitāte: | 2200uF |
| Spriegums: | 25V |
| Korpusa izmēri: | 12x25mm |
| Darba temperatūra: | -55...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |