- Tips:
- TK-400-22uF-M
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.50 EUR
0.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.500 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.380 |
| 100+ | 0.340 |
| 250+ | 0.280 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | JAMICON |
| Kapacitāte: | 22uF |
| Spriegums: | 400V |
| Korpusa izmēri: | 12.5x25mm |
| Darba temperatūra: | -40...105°C |
| Montāža: | THT |
| RM (mm): | 5mm |