- Tips:
- ZSI12/1A
- Noliktavā:
- 1
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
7.50 EUR
7.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 7.500 |
| 3+ | 6.800 |
| 5+ | 5.500 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | SUNNY |
| Barošanas bloka tips: | Impulsu |
| Jauda: | 12W |
| Izejas strāva maksimālā: | 1A |
| Izejas spriegums: | 12V |
| Barošanas spriegums: | 90 - 264V AC |
| Izejas savienotāja tips: | 5.5/2.1mm |