- Tips:
- LD-BZEG-1212
- Noliktavā:
- 38
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.80 EUR
0.80 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.800 |
| 10+ | 0.650 |
| 25+ | 0.550 |
| 100+ | 0.450 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Loudity |
| Tips: | elektromagnētiskais |
| Ģenerators: | ar ģeneratoru |
| Nominālais spriegums: | 12VDC |
| Darba spriegums: | 9...15VDC |
| Darba strāva: | 30mA |
| Rezonanses frekvence: | 2.3kHz |
| Skaņas jauda: | 85dB |
| Diameters(platums): | 12mm |
| Augstums: | 7.5mm |
| Montāža: | THT |