- Tips:
- TBW-5-5P/GN
- Noliktavā:
- 0
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.45 EUR
0.45 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.450 |
| 10+ | 0.400 |
| 25+ | 0.350 |
| 100+ | 0.300 |
| 250+ | 0.250 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | NINIGI |
| Kontaktu solis: | 5.08mm |
| Kontaktu daudzums: | 5 |
| Savienotāja tips: | Spraudnis |
| Vāda šķēlums: | 2.5mm2 |
| Montāža: | Uz vadiem |
| Nominala strāva: | 12A |
| Nominalais spriegums: | 300V |