- Tips:
- IRF3205ZPBF
- Noliktavā:
- 11
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.00 EUR
2.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.000 |
| 5+ | 1.600 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.200 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 55V |
| Strāva (Id): | 78A |
| Jauda: | 170W |
| Pretestība Rds(ON): | 6.5mOhm |
| Korpuss: | TO-220AB |