- Tips:
- AH25W-0R22-J
- Noliktavā:
- 23
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
5.50 EUR
5.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 5.500 |
| 3+ | 4.800 |
| 10+ | 4.200 |
| 25+ | 3.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | FAITHFUL LINK |
| Rezistoru tips: | stiepļu |
| Pretestība: | 0R22 |
| Jauda: | 25W |
| Korpusu izmēri: | 27x27x15.5mm |
| Precizitāte: | 5% |
| Izvadi: | konektori 6.3mm |