- Tips:
- MCP1624T-I/CHY
- Noliktavā:
- 45
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.20 EUR
1.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.200 |
| 5+ | 0.850 |
| 10+ | 0.750 |
| 25+ | 0.700 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Microchip Technology |
| Mikroshēmas tips: | Step up |
| Ieejas spriegums: | 0.8...5.5V |
| Izejas spriegums: | 2.0...5.5V |
| Izejas strāva: | 175mA |
| Montāža: | SMD |
| Korpuss: | SOT-23-6 |