- Tips:
- B1203S-1WR3
- Noliktavā:
- 10
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
3.50 EUR
3.50 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 3.500 |
| 5+ | 2.500 |
| 10+ | 2.200 |
| 25+ | 1.800 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | RLT |
| Ieejas spriegums: | 10.8...13.2VDC |
| Izējas spriegums: | 3.3VDC |
| Izolācijas spriegums: | 1000VDC |
| Izējas strāva: | 303mA |
| Jauda: | 1W |
| Darba temperatūra: | -40...85°C |
| Lietderības koeficients: | 76% |
| Korpuss: | SIP4 |