- Tips:
- 6PMI-10K
- Noliktavā:
- 7
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
2.20 EUR
2.20 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 2.200 |
| 5+ | 1.800 |
| 25+ | 1.450 |
| 100+ | 1.150 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | PIHER |
| Pretestība: | 10K |
| Raksturlīkne: | lineārs |
| Raksturojums: | mono |
| Asa diametrs: | 6mm |
| Roktura garums: | 20mm |
| Montāža: | THT |