- Tips:
- IRFIZ34N
- Noliktavā:
- 6
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.40 EUR
1.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.400 |
| 5+ | 1.100 |
| 10+ | 0.900 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Infineon Technologies |
| Tranzistora tips: | N-MOSFET |
| Spriegums (Vdss): | 55V |
| Strāva (Id): | 21A |
| Jauda: | 37W |
| Pretestība Rds(ON): | 0.04Ohm |
| Korpuss: | TO-220FP |