- Tips:
- TL082CP
- Noliktavā:
- 20
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
1.00 EUR
1.00 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 1.000 |
| 5+ | 0.800 |
| 10+ | 0.550 |
| 25+ | 0.400 |
| 100+ | 0.300 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | Texas Instruments |
| Barošanas spriegums (+/-): | 7...36V |
| Shēmas skaits: | 2 |
| Darba temperatūra: | 0°C ~ 70°C |
| Frekvenču josla: | 3MHz |
| Montāža: | THT |
| Korpuss: | DIP-8 |