- Tips:
- FKS2-400-4700pF-K-5
- Noliktavā:
- 54
- Specifikācijas:
- Saglabāt failu
0.40 EUR
0.40 EUR
Cena
Cena ir atkarīga no pasūtījuma apjoma
| Daudzums [gab.] | Neto cena [EUR/gab.] |
|---|---|
| 1+ | 0.400 |
| 10+ | 0.300 |
| 25+ | 0.220 |
| 100+ | 0.180 |
| 500+ | 0.160 |
Specifikācijas
| Ražotājs: | WIMA |
| Kapacitāte: | 4.7nF |
| Spriegums: | 400V |
| Kondensatoru sērija: | FKS2 |
| Korpusa izmēri: | 7.2x6.5x2.5mm |
| Izvadi: | radiāli |
| Izmērs starp izvādām: | 5mm |
| Precizitāte: | 10% |